Červenec 2014

28.7

28. července 2014 v 11:33 | lola |  den za dnem
Ahoj Usmívající se Víkend utekl velmi rychle a byla to jedna velká rodinná sešlost.Takže prostě nic pro mě.Tenhle týden bude zas celý pracovní takže nic moc zábavný.Když chodím na brigádu tak se mi pak nic jiného nechce dělat.Jsem furt unavená a většinou se jen válím doma...Spím,jím a chodím na brigádu - to je vše Usmívající se Jo s tím jídlem už to bylo lepší,ale ne o moc!Musím se v tom prostě zlepšit!!!

opuštěná

21. července 2014 v 17:23 | lola |  den za dnem
Ahoj omlouvám se že jsem opravdu dlouho nepsala, ale nedařilo se mi! Vlastně se mi moc nedaří ani tet!! Kdybych se snažila tak už bych dávno mohla být pod 70 kg!
No a máme tu prázdniny, ale to už jste si určitě všimly :D Ale přesto to není moje moc šťasné období!! Chodím na brigádu kterou šíleně nenávidím, ale ty peníze se prostě budou hodit! Před pár dny jsem přijela s tábora na který jsem se těšila celý rok a moc jsem si ho užila! O to horší ale bylo vrátit se domů. Vůbec se mi nechtělo odjet. Cítím se strašně. Je to jako kdyby pro mě prázdniny skončily... Poslední dobou si víc a víc uvědomuju jak jsem strašně hnusná! Jsem hnusná a tlustá. Nenávidím se! K tomu se ještě cítím tak sama,opuštěná... Pochybuju že se někdy najde někdo kdo by mě mohl mít rád! Jsem opuštěná a uvězněná ve svým hnusným tlustým těle :( Vím, že nikdy nebudu mít hezčí obličej nebo vlasy, ale můžu zhubnout a cítit se líp, líbit se sama sobě ( aspoň trochu)
Omlouvám se za ty depresivní kecy, ale moje nálada je fakt šílená. Budu se snažit psát zase častěji.
Doufám že vy se máte dobře a užíváte si prázdniny na které jsme se celý rok tak těšily!!