Srpen 2014

12.8

12. srpna 2014 v 19:31 | Lola |  den za dnem
Ahoj. Moc ráda bych psala, že se mi daří dobře a že hubnu jako blázen ,ale tak to není!!Prostě se snažím omezovat jídlo jak jen to jde,ale ono to bohužel moc nejde!!Za to myslím může i trochu moje menstruace(nenávidím ji!!) ale vím,že z velké časti za to můžu já!Včera jsem byla s kámoškami venku a zase mi vlily trochu života do žil Usmívající se. Ano opravdu se poslední dobu cítím dobře jen s nimi.
Nejhorší je,že o víkendu pojedem k babičce!!Chápete co to znamená?!Pokud máte stejnou babičku jako já,tak víte jaký je to peklo jíst asi tak desetkrát denně.Nechci tam jet,ale na to se mě tady nikdo neptá...Já prostě nedokážu vydržet ten obrovskej nápor jídla a vždycky sním skoro všechno co mi dají (buchty,čokoláda,pečivo...).Ještě že to zas není na tak dlouho!!Nějaké rady jak to tam vydržet?!

5.8

5. srpna 2014 v 15:30 | Lola |  den za dnem
Dneska jsem si prošla peklem. Smějící se Né až tak zas ne, ale udělala jsem blbost trošku.Prostě jsem včera byla na menším srazu s kámoškama a trochu se to zvrtlo.No byla jsem celkem opilá a šla spát asi v 11 v večer.To by nebylo tak hrozný kdybych druhej den nevstávala v 5 hodin do práce!! Usmívající se Ještě ráno jsem si přišla trochu opilá a modlila jsem se aby už byl konec a mohla jsem jíts práce domů.Jo a samozřejmě zase kouřím!!Prostě nevím jestli někdy přestanu.Ono mi to prostě chutná...Jinak mi ten včerejšek hodně zvedl náladu!Miluju tyhle srazy s kámoškama kdy na sebe vyklopíme všechno co třeba před ostatníma tajíme.Stačí trochu piva,skvělý kámošky a všechno je venku.Pokaždý si slibujem, že prostě musíme zhubnout...

2.8

2. srpna 2014 v 12:31 | Lola |  den za dnem
Ahoj jsem zde a zase píšu! Včera jsem byla na párty a bylo to moc zajímavé...Jo a rozhodla jsem se že nebudu kouři!!No nevím jak dlouho mi to vydrží...S novým měsícem jako kdyby přicházelo víc odhodlání to zvládnout!Musíme se probrat holky,protože do začátku školy už je to jen měsíc!!Rozhodně chci být hubenější až budu nastupovat do školy!!Jo a tenhle týden jsem nejedla žádný sladkosti.