Duben 2015

29.4

29. dubna 2015 v 20:11 | Lola |  den za dnem
Zdravím :) Teda musím říct, že od pondělka se mi celkem daří. Můj den se skládá z jogurtu, kefírového mléka a spousty kafe a cigaret. Musím jíst alespoň něco, protože ty chutě by mě za chvíli dohnaly k šílenství. Jako právě tet když tu sedím a vidím na stole koláč mé spolubydlící, která tu tet není. Stačilo by jen natáhnout ruku a kousek si vzít, jen malý kousíček a dát si ho do pusy. Jenomže ten kousek by ještě víc nabudil moje chutě a pak by to znamenalo sníst ho celý! Rači budu jen sedět a dělat že si ho nevšímám :) Zítra se musím alespon trochu najíst, aby mi pak večer nebylo blbě. Teda blbě mi možná bude, ale spíš s toho množství alkoholu co se zase chystám vypít :D
dnešní jídelníček: jogurt, kafe, kefírové mléko

22.4

22. dubna 2015 v 16:27 | Lola |  den za dnem
Dnešní den byl vážně dost divnej! Byla jsem dost naštvaná a chvílema jsem měla pocit, že někomu jednu vrazím :) Ale s jídlem to dnes naštěstí zatím docela šlo. Prostě jsem si řekla, že už to takhle dál nejde! Nebaví mě to utěšování sebe sama, že jednou to snad vyjde, že jednou budu hubená. Já to chci hned!! Dohodly jsme se s kamarádkou že do toho půjdem fakt naplno. Ještě že ji mám, protože ve dvou se to lépe táhne :)
dnešní jídelníček: jogurt, kukuřičné lupínky, ledová káva, káva
Držte mi palce, abych to dnes nijak nepokazila, protože mám pocit, že kdyby se mi dnes někdo nabídl nějaké jídlo, tak bych nejspíš nedokázala říct ne.

20.4

20. dubna 2015 v 19:59 | Lola |  den za dnem
Takovej ten pocit, když jdu po obchodě, ale nemůžu si nic koupit, protože jsem tak nechutně tlustá…Ano tak tohle jsem dnes přesně zažila a to jsem vždycky tak milovala nakupování. Časy se mění a mě už nebaví vypadat takhle.
Dnešní jídelníček: jogurt, káva, ledová káva, cola zero

16.4

16. dubna 2015 v 23:19 | Lola |  den za dnem
Kapky deště narážejí do okna a já ležím v posteli a přemýšlím kdy už konečně bude líp?! I když se snažím, nikde to není vidět. Ve škole propadám z více předmětů a když mám sebemenší příležitost, hned se přežeru. Takže nejen že jsem tlustá, ale jsem i úplně blbá... Nejraději bych jen kouřila a pila, protože když můžu opiju se vždycky parádně. To je mi pak všechno jedno. Cítím se uvolněně a bezstarostně, ale jen po tu mizivou chvíli. Až se rodiče dozví, jak si vedu ve škole nejspíš s tím už budem konec. Ještě že je tu moje úžasná kamarádka a přítel jinak bych na všechno tohle byla sama