Květen 2015

19.5

19. května 2015 v 22:04 | Lola |  den za dnem
Dneska to byl zvláštní den, protože co jsem přišla ze školy jsem jenom spala a tak s jídlem nebyl problém. I včerejšek si mi vydařil , tak že by se konečně začalo blýskat na lepší časy?! Kéž by! Už to fakt potřebuju
dnešní jídelníček: jogurt, mrkev, kafe, asi 3 rýžové chlebíčky

13.5

10. května 2015 v 13:16 | Lola |  den za dnem
Jsem jako zvíře...Cpu si spousta jídla do pusy a i když se cítím plná, tak je to málo...Jdu a beru si všechno na co mám chuť. Nutelu, zmrzlinu, buchtu ale ne jen jeden kousek samozřejmě! Cpu se až k prasknutí, ale stejně se málo kdy cítím opravdu plná. Asi jsem si roztáhla žaludek tak, že do něj můžu nacpat cokoli :( Ptám se sama sebe jestli to někdy bude jiné. Jestli někdy přijedu na víkend domů a budu schopná tomu všemu odolat. Zatím je to vždy tak, že na víkend jedu s odhodláním a z víkendu přijíždím smutná a naštvaná sama na sebe. Nenávidím se čím dál víc a vím, že si za to všechno můžu sama. Že prostě nemám dostatečně pevnou vůli tomu všemu odolat. Nenávidím ten pocit když jedu do školy a bojím se, aby si někdo nevšilm, že jsem za ten víkend přibrala. Mám pocit jako kdyby na mě všichni zírali a šeptali si jak jsem tlustá. Bojím se, že můj už tak dost velký zadek je ještě větší. Moje vypouklé břicho se zatím rýsuje pod trikem a já se ho pokouším schovávat pod volné oblečení i kyž to dost dobře nejde. Jo tet vám můžu přijít jako největší zoufalka, protože přece Všechno jde, když se chce? A já chci!! Opravdu strašně moc chci, ale chtít prostě nestačí.
dnešní jídelníček: spousta všeho a ještě víc k tomu :(
Budu se snažit napsat během týdne

7.5

7. května 2015 v 22:48 | Lola |  den za dnem
Šlapu ve vodě a stále se potápím hlouběji a hlouběji...
Tenhle týden byl v jídle příšernej, kazil se jeden den za druhým. Někdy mám pocit, že to prostě nikdy nezvládnu, ale přestat věřit je něco jako vzdát to a to já vážně nechci. Musím věřit a bojovat. Snickers už nikdy!!
Tenhle víkend budu trávit doma a s učením. Snad to proběhne hladce a bez nějakých problémů s jídlem.
dnešní jídelníček: kafe, pár kousků slunečnicového chleba, trocha zmrzliny, jablko